Česká značka, která přináší radost z jízdy, od roku 2001

20 let Nazran

Related News

Martin Solar - zakladatel značky, produktový designer

Kreslení bund, kalhot a rukavic na motorku mě baví. Pokaždé když vezmu čístý papír a začnu s návrhem, přemyšlím nejdřívě o bezpečnosti a funkčnosti výrobku. Spojuji kvalitní materiály tak, aby jako celek co nejvíce fungovaly. Kreslím prvotní skici pro účel překreslení technického výkresu do výroby prototypu. Bezpečnost výrobku, jeho funkčnost, kvalita a inovace jsou moje základní a prioritní kameny. Až potom si hraju s designem, barvami a detaily. I po dvaceti letech se neustále zdokonalujeme v oblasti technologií, materiálů a zvýšení bezpečnosti výrobků. Nejvíc pak, když vidím zrození nového výrobku, který splňuje to, co má a perfekntně padne už na prvních zkouškách. Když vidím na motorce někoho v oblečení, které jsem vymyslel, pokaždé to zahřeje na duši. Je to pro mě pocta, že si zrovna on nebo ona vybrala z takové obrovské nabídky právě Nazran. Je to nekonečný motivátor pro mojí další práci.

Readmore
Marek Zachař - grafický designer

Na tvoření grafických návrhů pro značku Nazran mě baví, že jsem součástí vývojového procesu, z kterého potom vzniká hotový funkční produkt. Moje grafické podklady jsou základem pro výrobu fyzického produktu a já se vždy těším, až uvidím myšlenky, nápady a sketche našeho vývojového týmu převedené do reálného produktu, který bude lidem zpříjměňovat jízdu na motocyklu.

Readmore
Alena Ťopková - kontrola kvality

Značka Nazran má dlouholetou tradici a oblíbenost mezi českými motorkáři. Je velice obohacující být součástí zkušeného teamu lidí, kteří neustále zdokonalují oblečení a vybavení pro motorkáře. Od prvotní myšlenky, či návrhu na papíře dávat zrod novému produktu, který pak vidím na projíždějícím motorkáři, je vždy úžasné vidět. Náš výrobní team v Pákistánu čerpá z 20 leté spolupráce, osobně si výrobu kontrolujeme a každý krok zdokonalujeme. Zákazníkovi je skrytá péče o každý detail Nazran produktů, ale vše se prokáže během jízdy na motorce.

Readmore