Česká značka, která přináší radost z jízdy, od roku 2001

20 let Nazran

Bezpečnost

Pro značku NAZRAN byla, je a vždy bude kvalita výrobků a s tím i spojená bezpečnost, vždy na prvním místě. Mnoho českých i slovenských motorkářů si kupuje opětovně výrobky Nazran, protože jim nebo jejim známým zachránila při nehodě na motocyklu zdraví. Nebo alepoň výrazně omezila následky na miminum.

Při výrobě značka NAZRAN čerpá z více jak 20ti leté zkušenosti a používá tak ke zvýšení bezpečnosti pouze certifikované materiály, mnohdy dražší, ale vždy se zárukou kvality! Bez kvalitního materiálu nelze vyrobit i na těch nejlepších strojích kvalitní výrobek. Správná technologie šití, zpracování a konstrukce oblečení dle nejnovnějších standardů a homologačních norem, zaručuje výrobu oblečení, které zvyšuje pasivní bezpečnost pro jezdce na motocyklu.

SPRÁVNÝ VÝBĚR MATERIÁLU zvyšuje bezpečnost oblečení NAZRAN
SPRÁVNÁ TECHNOLOGIE ŠITÍ zvyšuje bezpečnost oblečení NAZRAN
SPRÁVNÁ KONSTRUKCE MATERIÁLU zvyšuje bezpečnost oblečení NAZRAN
PŘÍSNÁ CERTIFIKACE U NEZÁVISLÉ LABORATOŘE potvrzuje bezpečnost oblečení NAZRAN

Pro výrobky značky Nazran byly vybrány protektory, které splňují nejvyšší standardy ochrany, jsou plně funkční a zároveň komfortní. Protektory dodávané německou firmou SAS-TEC jsou homologované dle platné normy EN 1621-1:2012 pro kloubní protektory a EN 1621-2:2014 pro zádové protektory. 

Pokud uvažujete o pořízení autonomní elektronicky řízené airbagové vesty nebo ji už máte a potřebujete na ni zvolit správné vrchní moto oblečení, určitě vám pomůže označení 4 Airbag Designed®

Kolekce bund NAZRAN Tech-Air® Compatible přichází s jedinečnou novinkou. Chevroon ARH 5.0® je speciálně navržený prvek na zadní části bundy, který zajistí maximální komfort při nošení elektronické airbagové vesty Tech-Air® 5.

Alpinestars Tech-Air® 5 je lehká, slabá a samostatně nositelná airbagová vesta, která může být nošena pod jakoukoliv bundu. Pro dokonalé padnutí a 100% komfort doporučujeme nosit vestu v bundě, která je označena logem Tech-Air® Compatible, ať už mluvíme o textilní nebo kožené.