Česká značka, která přináší radost z jízdy, od roku 2001

20 let Nazran

Related News

Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 5

Alpinestars Tech-Air® 5 je lehká, slabá a samostatně nositelná airbagová vesta, která může být nošena pod jakoukoliv bundu. Pro dokonalé padnutí a 100% komfort doporučujeme nosit vestu v bundě, která je označena logem Tech-Air® Compatible, ať už mluvíme o textilní nebo kožené. 

Readmore
Chevroon ARH5.0® zvyšuje bezpečnost oblečení NAZRAN

Kolekce bund NAZRAN Tech-Air® Compatible přichází s jedinečnou novinkou. Chevroon ARH 5.0® je speciálně navržený prvek na zadní části bundy, který zajistí maximální komfort při nošení elektronické airbagové vesty Tech-Air® 5.

Readmore
.

Značka NAZRAN patří mezi nejvýraznější dodavatele oblečení pro české motorkáře a motorkářky. V roce 2001 jsme vstoupili na trh jako první česká značka motocyklového oblečení vyráběná sériově v zahraničí. I po dvaceti letech se neustále zdokonalujeme v oblasti technologi, materiálů a zvýšení bezpečnosti výrobků.

Navrhovaná, vyvíjena, zkoušena a testována ve východočeském Chlumci nad Cidlinou. Originální ručně kreslený design výrobků, vlastní technické nákresy a střihy, zakázková výroba prvotních látek a výroba prototypových komponentů k výrobě motocyklového oblečení, zajištuje originalitu, komfort a maximální bezpečnost. Veškeré výrobky Nazran vznikají z originálních ručně kreslených návrhů produktového designéra, který se věnuje této práci přes dvacet let. To dělá značku Nazran vyjímečnou. Pro jedinečnost výrobků používáme také nejmodernější materiály od světových partnerů, které nám je mnohdy připravují na zakázku. Spolupracujeme i na výrobě prototypových komponentů pro naše oblečení, které vyrábíme výhradně dle naší originální technické dokumentace a našich střihů. To vše děláme za jediným účelem: zajistit ORIGINALITU, KOMFORT a hlavně MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST pro jezdce na motocyklu.

NAZRAN je v současné době je dostupný v největší síti prodejen v ČR s motocyklovým příslušenstvím Bikers Crown a u vybraných autorizovaných prodejců v Čechách a na Slovensku. Značku Nazran si vybralo mnoho českých a slovenských motorkářů, k ježdění pro radost, k cestování nebo k účelové každodení jízdě.


Oblečení Nazran používá také Policie ČR a motocyklový doporovod prezidenta ČR. 

 V roce 2019 získala značka Nazran od italské firmy Alpinestars svolení, používat na jejich výrobcích logo Tech-Air pro její kompatabilitu elektronicky řízených airbagových systémů. Byla tak první velkosériově vyráběná značka pro nezávodní účely na světě.

 

Readmore