Technologie, prvky, detaily...

Složení vrstev oblečení

Pokud se probrousí zvenčí viditelná podpůrná nit, systém drží pohromadě díky hlavní niti, která je chráněna přehnutou kůží nebo Cordurou. 

Dvojitý šev - větší důraz na zvýšení bezpečnosti

Pokud se probrousí zvenčí viditelná podpůrná nit, systém drží pohromadě díky hlavní niti, která je chráněna přehnutou kůží nebo Cordurou. 

OUTLAST

Vaše tělesná teplota se během dne přirozeně mění, ale proč měnit oblečení? Outlast vyrovnává Vaši teplotu. Absorbuje přebytečné horko nebo hřeje, pokud je vám zima. Při použítí outlastu se cítíte pohodlně v zimě i v létě. Outlast byl vyvinut pro NASA k ochraně astronautů proti teplotním výkyvům ve vesmíru. Materiál outlast má schopnost reagovat na vaše tělo, pomáhá vyrovnávat teplotu absorbováním, ukládáním a uvolňováním tepla, což vytváří komfortní zónu pro vaše tělo. Outlast udržuje teplo, pokud potřebujete, nebo chladí, pokud je vám horko.

Cordura

Je zvláštní odolné vlákno z DuPontu. Cordura je extrémní vlákno odolné proti oděru, je 4x silnější než standardní nylon a 20x silnější než bavlna. Toto vlákno je typické svým hrubším povrchem. Tavení Cordury je možné na přibližně 210 °C. 

100% voděodolný zip

Kapsu s voděodolným zipem využiješ hlavně pro osobní doklady, peníze, mobil atd. 

Oblečení Nazran je běžně dodáváno s CE protektory, které splňují přísné limity bezpečnosti, jsou certifikovány v institutu Satra House v Anglii normou EN 1621, zvyšují bezpečnost při pádu, jsou však neprodyšné, tvrdé, nepřiléhají k tělu a nemají tak velkou absorpční hodnotu jako chrániče Forcefield.

Oblečení NAZRAN vyvíjíme s ohledem na maximální bezpečnost a pohodlí, a proto jsme se rozhodli nabídnout možnost výměny „DOBRÉHO“ chrániče za „NEJLEPŠÍ“ CHRÁNIČ NA SVĚTĚ.

Ve spolupráci s firmou Forcefield nabízíme kity do bund a kalhot. Chrániče jsou jednoduše vyměnitelné za původní. Rozdíl pocítíte ihned po prvním vyzkoušení. Chrániče jsou měkké a příjemné, vytvarují se podle Vás a hlavně jsou plně prodyšné, takže v létě už nebudete pod chráničem (hlavně zádovým) mokří a upocení. Poskytují největší možnou míru bezpečnosti při pádu z motocyklu.


CE protektory Forcefield

Oblečení Nazran je běžně dodáváno s CE protektory, které splňují přísné limity bezpečnosti, jsou certifikovány v institutu Satra House v Anglii normou EN 1621, zvyšují bezpečnost oblečení po pádu, jsou však neprodyšné, tvrdé, nepřiléhají k tělu a nemají tak velkou absorpční hodnotu jako chrániče Forcefield.

Prodyšný vyjímatelný zádový protektor

Voděodolná a prodyšná membrána nebude fungovat, když použiješ neprodyšný chránič páteře. Proto nabízíme prodyšný vyjímatelný zádový protektor ve všech bundách NAZRAN.

Chrániče Forcefield

Vyměnitelné kity chráničů FORCEFIELD pro bundy a kalhoty NAZRAN - KIT FC01 PRO BUNDY (2x loketní chránič, 2x ramenní chránič, 1x páteřový chránič)

Chrániče Forcefield

Vyměnitelné kity chráničů FORCEFIELD pro bundy a kalhoty NAZRAN - KIT FC03 PRO KALHOTY (2x chránič boků, 2x kolenní chránič)

Externí PRO-TEXION protektor

Externí chránič z TPU oděruvzdorného materiálu.

Variabilní kapsy na protektory

Dvě kapsy v různých výškách ti umožní nastavit chrániče přesně na tvá kolena.

Safety helmet cover

Obal na helmu z materiálu fluorescent Mesh s vyznačeným trojúhelníkem z 3M Scotchlite reflexního materiálu. Obal se navlékne na helmu a použije se jako výstražný bod v případě nehody nebo nebezpečného stání.

Pro vision vest

Bezpečností reflexní vesta pro zvýšení bezpečnosti za zhoršené viditelnosti a v noci. Vyrobeno z reflexní Mesh Lining s reflexními 3M Scotchlite prvky, kvalitní YKK zip.

ZIP pullery

Pro lepší ovladatelnost v rukavicích.

Nastavitelný límec bundy

 

Nastavitelné zapínání límce krku

Patent s pěti polohami pro snadné nastavení límce, aby ti nefoukalo na krk.

Kšandy Gallas

Kšandy jsou připraveny pro připojení ke kalhotům NAZRAN: Vista, Comeback, Comeback W, Fighter Pro, Fighter Pro W. 

Micro Photon II super LED

Oceníš při čtení v mapě nebo opravě motocyklu v noci. Světýlko viditelné na více jak 1,6 km, s jednotkou svítivostÍ 4,5 lumenů, učinná vzdálenost svícení do 10 m, dlouhá životnost baterie 12 hodin nepřetržitého svícení, vyměnitelná, nerozbitná LED dioda v téměř nerozbitném obalu, dvojitá funkce rozsvícení (na dotyk nebo trvale microvypínačem ), hmotnost 7 g, made in USA.

Větší důraz na systém odvětrávání

Využiješ hlavně v letních měsících.

Místo tepelné vložky ODNÍMATELNÁ SOFTSHELLOVÁ BUNDA

 

Nové plastové zapínání rukávů.

Oceníš, když budeš mít rukavice.

Plastové zakončení částí

Pro lepší manipulaci v rukavicích.